preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Natječaji za radna mjesta

  

Raspored školskog zvona

Upisi u prvi razred

    

Upisi u srednju školu
   
 

     

Kućni red škole

Djelatnici

Osoblje škole

Ravnatelj: Darko Cesar
Pedagoginja: Jasna Soldo
Psihologinja: Nika Medić (zamjena za Teu Pericu)
Defektologinja: Petra Petranović (zamjena za Anu Kružić Vuković )                                                                                                       
Knjižničari: Jelena Kelava Medaković, Ružica Galetić
Tajnica: Snježana Rebić
Računovotkinja: Đurđica Bajs Pavlica
Računovodstveni referent:
Učiteljice i učitelji razredne nastave: Ines Pretić, Marija Maloča (zamjena za Zrinku Šimičić), Karmen Cesar, Andreja Šmuljć, Ana Glibo (zamjena za Dejanu Sobotu), Radmila Tkalec, Vlasta Morović, Anita Marušić, Ana Marija Vukušić, Edita Bošnjak, Dubravka Rašić, Andrea Matokanović, Lovorka Madjarević, Sandra Tomljanović, Alemka Cerjan, Ivana Eršegović, Sanja Tonković, Martina Tomičak (zamjena za Marinelu Krešić)
Učiteljice razredne nastave u produženom boravku: Ana Bitanga, Maja Pavić, Andreja Štimac, Ivona Jakopec, Kristina Puškarić, Maja Pavlović, Marijana Sikirić, Snježana Horvat
Učiteljice i učitelji predmetne nastave: Rutva Primorac (zamjena za Dianu Greblički Miculinić, Mila Galić, Nataša Cesarec Zovko, Dijana Kosagov (hrvatski jezik i književnost), Suzana Pustahija, Katina Bracanović,  (glazbena kultura), Lana Guliš  (likovna kultura), Katarina Metzner, Jasminka Letinić Dubić, Jelena Lež, Josipa Sušac Lendić, Antonela Boban (engleski jezik), Marija Dolores Hižar  (njemački jezik), Ivana Toman (njemački i talijanski jezik) Tamara Nemeth, Ivana Vešligaj, Jasna Živić Blažević, Marinela Bockovac (zamjena za Anitu Banić) (matematika), Nevenka Drinovac, Božica Čuić, Sanja Mušec(zamjena za Ivanu Lozić) (priroda, biologija i kemija), Ivana Kuzmić   (fizika),  Ksenija Kamenečki (povijest, geografija), Hrvoje Matijević, Igor Mudrinić (povijest), Ivan Akšamović (geografija), Marijana Pregernik, Petar Tomljenović (zamjena za Nikolinu Gligora) (informatika), Đula Nađ (tehnička kultura), Jasna Zvonarek, Tomislav Žitković (tjelesna i zdravstvena kultura).
Vjeroučitelji: Jozo Kurbaša, Marina Antić, Antica Terze, Anita Ivanović
Voditeljica programa "Vikendom u športske dvorane": Marija Marina Bešlija
Spremačice: Mirjana Kovač, Zdrava Vidaković,  Kaja kolaković, Mara Bosankić, Mara Kapular, Vesna Uzelac, Gordana Talan, Marija Gospočić, Nevenka Knežević, Ljiljana Bartak, Lucija Grgić, Zuhrijeta Kaltak, Ljiljana Tkalec
Kuharice: Ankica Radoš, Antonija Marianović, Jadranka Vlašić, Biserka Gajić, Ana Zubak, Dragica Babić

 

Domari: Miljenko Novaković,

Radničko vijeće: Snježana Rebić, Jasna Zvonarek, Jasminka Letinić Dubić
Povjerenica Sindikata hrvatskih učitelja: Tamara Nemeth
Povjerenik zaštite na radu: Tamara Nemeth
Etičko povjerenstvo: Mila Galić, Alemka Cerjan, Jelena Kelava Medaković  
Učitelji savjetnici: Tamara Nemeth (matematika), Karmen Cesar (razredna nastava), Diana Greblički Miculinić (hrvatski jezik i književnost)              Učitelji mentori: , Mila Galić (hrvatski jezik i književnost), Ines Pretić, Sanja Tonković (razredna nastava)
Asistentice u nastavi:  Iva Podnar (3.e); Matea Dabić (8.b); Iva Ribičić, Iva Mandrarić (6.a)
Stručno osposobljavanje: 

 




Popis djelatnika

Djelatnici:


  • Ivan Dalen Akšamović
  • Marina Antić
  • Đurđica Bajs Pavlica
  • Anita Banić
  • Antonela Boban Abramović
  • Edita Bošnjak
  • Ela Capek
  • Alemka Cerjan
  • Darko Cesar
  • Karmen Cesar
  • Nataša Cesarec Zovko
  • Božica Čuić
  • Nevenka Drinovac
  • Ivana Eršegović
  • Marinela Fučec
  • Ružica Galetić
  • Mila Galić
  • Anamaria Gegić
  • Nikolina Gligora
  • Diana Greblički - Miculinić
  • Lana Guliš
  • Marija Dolores Hižar
  • Snježana Horvat
  • HELENA IGREC
  • Ivona Jakopec
  • Jelena Kelava Medaković
  • Dijana Kosagov
  • Ana Kružić Vuković
  • Jozo Kurbaša
  • Ivana Kuzmić
  • Martina Labor Bejić
  • Jasminka Letinić Dubić
  • Jelena Lež
  • Marija Lukina
  • Lovorka Madjarević
  • Marija Marina Bešlija
  • Anita Marušić
  • Hrvoje Matijević
  • Andrea Marija Matokanović
  • Katarina Metzner
  • Vlasta Morović
  • Igor Mudrinić
  • Tamara Nemeth
  • Slavica Ojvan - Mamić
  • Maja Pavlović
  • Marijana Pregernik
  • Ines Pretić
  • Ana Protić
  • Suzana Pustahija
  • Kristina Puškarić
  • Dubravka Rašić
  • Snježana Rebić
  • Marijana Sikirić
  • Dejana Sobota
  • Jasna Soldo
  • Darko Stolac
  • Josipa Sušac Lendić
  • Zrinka Šimičić
  • Andreja Šmuljić
  • Andreja Štimac
  • Antica Terze
  • Ljiljana Tkalec
  • Radmila Tkalec
  • Ivana Toman
  • Martina Tomičak
  • Sandra Tomljanović
  • Petar Tomljenović
  • Sanja Tonković
  • Ivana Vešligaj
  • Ana-Marija Vukušić
  • Ivana Žganec Babić
  • Tomislav Žitković
  • Jasna Živić Blažević
Tražilica



Kalendar
« Kolovoz 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji


Kalendar šk. godine 2016./2017.

    


e-Dnevnik
 

 


Stručni skupovi

   


CARNet
 
 
 
   
 

Korisni linkovi
Lista linkova je prazna

Brojač posjeta
Ispis statistike od 9. 11. 2016.

Ukupno: 238414
Ovaj mjesec: 728
Ovaj tjedan: 50
Danas: 50




preskoči na navigaciju