preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Raspored školskog zvona

Natječaji za radna mjesta

  

Upisi u prvi razred

    

Upisi u srednju školu
   
 

     

Kućni red škole

 
MATEMATIKA

 

UČITELJ RAZREDI

  Tamara Nemeth

  6 .a, b, c, d  

  Jasna Živić Blažević

  8. a, b, c; 7.a

  Ivana Vešligaj

  5. a, b, c, d, e

  Anita Banić

  7. b, c, d,

 

Vijesti

REZULTATI ŽNM 2020.G.

     

  :: opširnije :: 


objavio: Jasna Živić Blažević  datum: 4. 3. 2020. 19:13

REZULTATI MAT LIGE - 3. KOLO

Treće kolo MAT lige održano je 19.02.2020.g.

  :: opširnije :: 


objavio: Jasna Živić Blažević  datum: 25. 2. 2020. 17:52

Veliki uspjeh naših matematičara

 

I ove godine naši učenici su postigli izvrsne rezultate na Školsko/općinskom natjecanju iz matematike.

Na XXVI. županijsko natjecanje iz matematike 2020.  koje će biti održano u OŠ Miroslava Krleže 4. ožujka 2020. godine u 10 sati pozvano je osam učenika naše škole:

  :: opširnije :: 


objavio: Marijana Pregernik  datum: 7. 2. 2020. 09:47

VELIKI USPJEH UČENIKA NA ŠKOLSKOM/OPĆINSKOM NATJECANJU IZ MATEMATIKE, 27.1.2020.

 

I ove godine naši učenici su postigli izvrsne rezultate na Školsko/općinskom natjecanju iz matematike.

 

Čestitke našim malim matematičarima!

 

  :: opširnije :: 


objavio: Marijana Pregernik  datum: 29. 1. 2020. 10:17

11. EKIPNO NATJECANJE OSNOVNIH ŠKOLA U MATEMATICI LUCKO, 25.1.2020.

 

Na 11. ekipnom natjecanju osnovnih škola u matematici, održanom u gimnaziji Lucijana Vranjanina, na kojem je sudjelovalo ukupno 70 ekipa, naša škola sudjelovala je sa tri ekipe, i postigla IZVRSNE rezultate!

 

 

 

ČESTITKE NA JOŠ JEDNOJ MEDALJI ZA NAŠU ŠKOLU!!!!!

  :: opširnije :: 


objavio: Marijana Pregernik  datum: 29. 1. 2020. 10:06

REZULTATI - MAT LIGA 2. KOLO

 

Drugo kolo MAT lige održano je 11. prosinca 2019.

 

  :: opširnije :: 


objavio: Marijana Pregernik  datum: 19. 12. 2019. 14:24

VEČER MATEMATIKE 2019.

I ovoga prosinca u našoj školi održana je Večer matematike.

Na zanimljiv i zabavan način učenici i roditelji rješavali su matematičke zadatke.

Ukupan broj sudionika ove godine je 678.

Zahvaljujemo svima koji su se odazvali i sudjelovali.       

                                                                        Vaši učitelji

 
  :: opširnije :: 


objavio: Marijana Pregernik  datum: 13. 12. 2019. 09:23

Rezultati 1. kola MAT lige 2019./2020.

D1 kategorija (razredna nastava)

 

RAZRED ORANICE 1 -D1 ORANICE 2- D1 ORANICE 3 -D1
3. razred Ivor Franjić Juraj Mesec Roko Islamović
3. razred Mateo Iličić Karlo Filipović Petar Lukunić
4. razred Marija Ivanović Roko Rajič Filip Majstorović
4. razred Filip Biti Martin Majstorović Luka Grašić
REZULTAT 11. mjesto 13. mjesto 24.mjesto

*Sudjelovale su 44 ekipe iz cijele RH. 

    

 D2 kategorija (predmetna nastava)

 

RAZRED ORANICE 1 -D2 ORANICE 2- D2 ORANICE 3 -D2
5. razred Lana Matković Petar Ivanović Luka Rebić
6. razred Tristan Komparić Jana Krajnović Jakov Pavlović
7. razred Lucija Vidović Marko Luetić Fran Blagović
8. razred Ema Viderman Sara Lovrić Lovre Pešić
REZULTAT 15. mjesto 6. mjesto 31.mjesto

*Sudjelovalo je 50 ekipa iz cijele RH. 

  :: opširnije :: 


objavio: Marijana Pregernik  datum: 14. 10. 2019. 11:45

MAT LIGA – ekipno natjecanje iz matematike

 

Nakon završena sva četiri kola, u ukupnom poretku u kategoriji D2 ( učenika 5. – 8. razreda), od 91 ekipe iz cijele Hrvatske, učenici naše škole zauzeli su izvanredno 6. , 12. i 16. mjesto.

D2 KATEGORIJA
6. MJESTO 12. MJESTO 16.MJESTO

Viktorija Pribanić (5.r)

Lucija Vidović (6.r)

Ema Viderman (7.r)

Ivan Draženović (8.r) / zamjena Jurica Vidović (8.r)

Jakov Pavlović (5.r)

Marko Luetić (6.r)

Bernard Pribanić (7.r)

Iva Lušo (8.r)/ zamjena Tin Rebić (8.r)

Ivan Mišetić (5.r) / zamjena Jakov Lušo (5.r)

Fran Blagović (6.r)

Sara Lovrić (7.r)

Fani Gašpić (8.r)

 

ČESTITAMO SVIM UČENICIMA!!!!

  :: opširnije :: 


objavio: Marijana Pregernik  datum: 16. 5. 2019. 16:07

Rezultati ekipnog natjecanja iz matematike Ekipa za 5+

Najbolji matematičari naše škole predstavljali su nas na ekipnom natjecanju Ekipa za 5+ koje je održano 6. svibnja 2019. godine u sklopu 14. Festivala matematike u hotelu Brioni u Puli. Uz veliki broj škola iz cijele Hrvatske, na natjecanju su sudjelovali i Centri izvrsnosti. Naši su učenici u toj iznimno jakoj konkurenciji postigli veliki uspjeh.

5/6 RAZREDI 7/8 RAZREDI
2.MJESTO 5.MJESTO

Viktorija Pribanić, 5.r

Jakov Pavlović, 5.r

Lucija Vidović, 6.r

Marko Luetić, 6.r

Lovre Pešić, 7.r

Dorotea Vidović, 7.r

Jurica Vidović, 8.r

Tin Rebić, 8.r

19.MJESTO 6.MJESTO

Jana Krajnović, 5.r

Tristan Komparić, 5.r

Chiara Široki, 6.r

Fran Blagović, 6.r

Ema Viderman, 7.r

Bernard Pribanić, 7.r

Fani Gašpić, 8.r

Ivan Draženović, 8.r

Ponosni smo na naše učenike i njihove mentorice!!! 

         Zahvaljujemo učenicima i mentoricama, a posebna zahvala našim sponzorima Željku Švediću i Mariju ŽivićuTestDome d.o.o. koji su nam svojom 

velikodušnom donacijom omogućili da možemo i ove godine  sudjelovati na ovom važnom natjecanju. Nadamo se da će i ostali roditelji (poduzetnici) prepoznati važnost ulaganja u obrazovanje svoje djece te nam pružiti podršku u budućem radu sponzorirajući odlaske učenika na razna ekipna natjecanja u Republici Hrvatskoj. 

O dobrobiti ovakvih ekipnih natjecanja najviše govori zajednička fotografija s našim bivšim natjecateljima (Leonarda Pribanić, Lovre Mahečić) koji nastavljaju nizati uspjehe i u srednjoj školi. Pozitivan utjecaj koji učenici imaju jedni na druge je nemjerljiv i stoga smo jako ponosni na njih!

  :: opširnije :: 


objavio: Marijana Pregernik  datum: 16. 5. 2019. 06:20

Rezultati ekipnog natjecanja iz matematike MathFest

 

Najbolji matematičari naše škole predstavljali su nas na 5. MathFestu. Navedeno je  ekipno natjecanje iz matematike održano 17. travnja 2019. godine u Termama Tuhelj. Naše su ekipe postigle izvrsne rezultate.

7/8 RAZREDI 5/6 RAZREDI
1.MJESTO 8.MJESTO

Bernard Pribanić, 7.r

Ema Viderman, 7.r

Ivan Draženović, 8.r

Fani Gašpić, 8.r

Viktorija Pribanić, 5.r

Jakov Pavlović, 5.r

Lucija Vidović, 6.r

Marko Luetić, 6.r

13.MJESTO 19.MJESTO

Dorotea Vidović, 7.r

Sara Lovrić, 7.r

Tin Rebić, 8.r

Jurica Vidović, 8.r

Tristan Komparić, 5.r

Jakov Lušo, 5.r

Chiara Široki, 6.r

Fran Blagović, 6.r

23.MJESTO 24.MJESTO

Mare Gršković, 7.r

Nina Mioković, 7.r

Petar Tomić, 8.r

Andrija Doko, 8,r.

Jana Krajnović, 5.r

Jana Vidović, 5.r

Bruno Grgac, 6.r

Lana Đordić, 6.r

24.MJESTO  

Hana Krajnović, 7.r

Lora Novak, 7.r

Ana Palić, 8.r

Iva Lušo, 8.r

 

Čestitamo učenicima i njihovim mentoricama!

  :: opširnije :: 


objavio: Marijana Pregernik  datum: 16. 5. 2019. 06:06

Rezultati 60. Državnog natjecanja iz matematike

 

Od 28. do 30. ožujka u Poreču održano je 60. Državno natjecanje iz matematike.

I ove godine našu školu predstavljala je Lucija Vidović (6.c).

Lucija je osvojila izvrsno 9. mjesto te je pohvaljena od strane Državnog povjerenstva!

Čestitamo od srca našoj učenici Luciji Vidović (6.c) i njezinoj mentorici prof. Jasni Živić Blažević  na izvrsnom rezultatu!

 

 

  :: opširnije :: 


objavio: Marijana Pregernik  datum: 4. 4. 2019. 06:33

Upisi u 1. razred za školsku godinu 2019./2020.

Procjena zrelosti djece za upis u 1.razred u školskoj godini 2019./2020.počinje 1. travnja 2019.

Detaljne informacije nalaze se u rubrici "UPISI U PRVI RAZRED"

  :: opširnije :: 


objavio: Jasna Soldo  datum: 8. 3. 2019. 13:01
» Arhiva naših vijesti    
 


Tražilica



Kalendar
« Rujan 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji


Kalendar šk. godine 2016./2017.

    


e-Dnevnik
 

 


Stručni skupovi

   


CARNet
 
 
 
   
 

Korisni linkovi
Lista linkova je prazna

Brojač posjeta
Ispis statistike od 9. 11. 2016.

Ukupno: 252655
Ovaj mjesec: 11354
Ovaj tjedan: 291
Danas: 14




preskoči na navigaciju